| missGirlDeea a întrebat:

cum as putea sa ma ingras cu vre o 5-7 kg., caci acum am 37kg si 158 cm.)

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

Esti bine asa cum esti. Asa sunt si eu. Nu fa prostia sa mananci mult si chestii nesanatoase fara miscare ca vei reusi doar sa faci un corp urat(asta e adevarul). Sportul trebuie facut indiferent de cat de grasa sau slaba esti. In viitor o sa fii fericita cand vei vedea ce bine arati(desi ai fost prea slaba in adolescenta).

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Esti ok, avand in vedere ca nu esti prea inalta si kg sunt in regula, e ca si cum o fata de 1.70 ar avea 49 kg

| dianamariana2001 a răspuns:

I-a vitamine, dar nu prea multe ca dupa o sa te ingrasi prea tarebig grin

| AdrixNattyXoXoX a răspuns:

Nu fa multa miscare si mananca multe calorii ca chipsurile, boamboane... cred ca ti-ai dat seama.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRose14 a răspuns:

Mananca