| Andreea91111 a întrebat:

Am o întrebare în legătură cu vopseaua aceea pentru păr care se ia dupa câteva spălăspălări. Spre exemplu : violet de gentiana. Vara asta când m-am făcut cu ea la vârfuri am transpirat si eram pe toata pielea unde ajunsese părul albastră. Dacă mă fac acum iarna se mai ia pe bluze? Cum fac să nu se mai ia?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Violetul de gentiana nu e foarte rezistent si se poate lua.Mai bine te vopsesti cu nuantator, rezista mai bine

| Andreea91111 explică (pentru CautNume):

Şi acela cât timp rezistă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai facut bine.
Eu m-am facut in vara pe dedesubt, la ceafa, si nicio haina nu mi s-a murdarit.

| Jojo4567 a răspuns:

Se ia doar daca vei transpira. Alfel nu are cum. Cauta pe net daca este vreo solutie sau vreun element pe care il adaugi ca sa nu se mai ia chiar daca transpiri si parul ajunge in acel loc! Bafta happy