| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o intrebare in special pentru fete.Voi de unde va luati hanoracele alea drăguțe și largi? De pe internet? Imi puteti da niste site-uri cu preturi ok? Va rog frumooshappy

9 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Am comandat multe hanorace de pe Cropp. Au produse de calitate și modele interesante.

https://www.cropp.com/ro/ro/woman/clothes/sweatshirts

| Alverto a răspuns:

Eumi iau da pa intarnet findca sunt preturi acesibile fata din magazine le poti gasi doar cautand haine largi

| Katoky a răspuns:

Hello!
Sinsay, Gate, h&m, cropp, house brand.

| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Bunaaaaa.Observ ca esti genul de fata care iubeste hanoracele si e genul cuuuute.
Ei bine, asa incerc si eu sa fiu.
Pe Sinsay sunt hanorace, si poti merge si in mall la sinsay daca e in molul din orasul tau.
Sunt ieftine si super cute majoritatea lucrurilor de acolo.SI GRABESTE-TE! AU REDUCERI ACUM!

Apoi Reserved.Cam aceiasi treaba ca si la sinsay.Muuuuulte lucruri cute si la preturi accesibile.

Second Hand, heeei, ziceam si eu.Acolo marfa se aduce chiar si din magazine de marf dar le sunt vandute cu reduceri si asa le vand si ei, cu pretul cu care l-au luat.Si multe sunt si de marca.Crede-ma!

H&M.Haine - o gramada.cute? Nu prea cine stie ce,dar s-ar putea sa iti placa.

Joom,sunt o gramada de lucruri,dar e doar site,sunt super ieftine lucrurile,dar poti plati DOAR CU CARDUL.

Si cam atat.

Dar acum, vara, iti recomand sa nu porti c]hanorace.(bine, cand e cald)

Mai poti cauta tu pe google, poate mai descoperi tu ceva siteuri cu preturi accesibile.

Pupici.

| InYourMind a răspuns:

Wish,aliexpress