| Sanda1234 a întrebat:

Salut,intrebare pentru fete.Voi ce va luati la tabara?

Răspuns Câştigător
| Tequilover a răspuns:

Buna.
Nu am fost in tabara niciodata. Daca m-as duce mi-as lua: sac de dormit, cort, plapume ( nu se stie cum e vremea. Poti sa te uiti la vreme dar se poate sa nu fie asa ) lanterna, perna, sosete groase, caciula ( eventual) ochelari de soare, crema pentru ten ( ti se poate usca ), solutie care te protejeaza pentru tantari, daca esti alergica ia-ti pastilele anto-alergie, pastile burta si cap sau ce te mai doare pe neasteptate, lucruri gen:periuta, tampoane(daca e cazul laughing )
Ce nu mi-as lua : machiaje ( stand undeva la munte, cu cortul ti se ia machiajul si o sa arati oribil )!
Funda :*?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lucruri personale...haine de schimb, pijama, periuta de dinti si bani

| CatalinaKaty a răspuns:

Perie de par, periuta de dinti, haine de schimb, absorbante ( penttru orice eventualitate laughing ). cateva farduri si nu mai stiu thinking