| Rebeccaaa123 a întrebat:

Buna, am o întrebare legată de par, sunt blonda și vreau sa ajung la negru dar am mai făcut asta și mi se decolora de fiecare data, îmi puteți recomanda niște pași sau o vopsea buna?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti blondă si vrei sa ajungi la negru la Dan negru? Te pui cu blondele? Sau la Cabral că el e negru, vrei sa fi cum e Cabral? Negresă?

| Furnicuta000 a răspuns:

Pai tu cand te-ai facut blonda practic ai indepartar tot pigmentul tau natural din par si e normal sa nu retina din prima vopseaua inchisa la culoare. Trebuie sa o faci in 2 pasi, se numeste filling in engleza, adica umplerea parului cu pigmentii pe care tu i-ai pierdut. Uite ca in clipul asta, explica bine aici

https://youtu.be/MX8VqnscopY

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Du te la un salon