| sweetcat95 a întrebat:

Hei! Parul meu are o nuanta blond-saten. As putea sa ajung la o nuanta mai deschisa de blonda doar cu vopsea, fara decolorant? Ce vopsea mi-ati recomanda?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand vopseaua de la l'oreal sau wellaton

| LOLtoU a răspuns:

Dar dc vrei sa te vopsesti? poti sa stai cu capul la soare( nu in miezul zilei) si sa citesti o revista ceva... se decoloreaza parul... doar daca nu e vopsit

| Razvan982013 a răspuns:

Ai putea ajunge la o nuanta de blond cu vopse si. ati recomand vopseaua schwarzkopf http://www.schwarzkopf.ro/skro/ro/home.html

| adriana05 a răspuns:

Da.Eu de la saten am ajuns blond foarte deschis.Am folosit Garnier si l-am vopsit o data la 3-4 saptamani.Eu spun ca poti ajunge si tu.