| Jakarta a întrebat:

Buna,am o intrebare. Ma scol dimineata cu ochii umflati(adica cu cearcane e sub ochi), ce pot sa fac ca sa nu mi se intimplle asta?

3 răspunsuri:
| Deea236 a răspuns:

Depinde oameni se intampla ca tine! Este cel mai bine sa te speli pe fata inainte de a culca, cand te'ai trezit pregateste sa tai 2 felie de castraveti si pune pe frigider 5 minute apoi aplica pe ochii tai happy

Sper vei scapa! ♥

| măcheamăăăî a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=m26pLXZz9Sc

Uita-te la asta, poate te ajuta :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormi cu capul mai sus. Poate folosesti si o crema care irita ochii sau te freci.