| rosewater a întrebat:

Buna, am o intrebare mai mult pentru fete.Ati incercat vreodata tratamentul pentru indreptatea parului cu keratina? Sa imi lasati si mie pareri. Eu da, acum 4-5 ani si regret. Exista vreo cale sa imi recuperez parul meu?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi de ce? Nu te-a ajutat procesul asta? Eu știam că ajuta parul

| rosewater explică (pentru anonim_4396):

Pai am crezut ca ajuta... a aratat bine o perioada, apoi a inceput sa imi cada parul foarte mult si nu si-a mai revenit la normal, am ramas cu el nici drept, nici cret. arata obosit si vai de el... l-as vrea inapoi cret, eu pe atunci eram mai prostuta si voiam sa arat ca fetele cu parul drept, dar acum ca am mai crescut si vad poze vechi cu parul meu cret realizez ca era farmecul meu.

| Denisa0954 a răspuns:

Nu ai ce sa faci sa l recuperezi. Decat sa ti iei usor usor cate putin din vârfuri până creste la loc. Da l cu uleiuri, masti naturale ca sa i dai un aspect mai ok. Renunta la feon si placa dacă le folosești

| NYØ2002 a răspuns:

Oare la barbati cat costa? Eu am parul ondulat

| biancaebar a răspuns:

Cel mai bun metod de a indrepta parul de forma semi permanenta este indreptarea japoneza.