| drazicmania a întrebat:

Buna
Am o mare nelamurire.habar nu am daca sunt un baiat frumos, normal sau urat...As aprecia parerile voastre sincere..Ma intereseaza pentru ca am ceva probleme in relatiile cu fetele si nu stiu daca asta e cauza

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eu iti spun tie ca esti frumos vei fi fericit? Nu cred, fiindca nu pe mine vrei sa ma cuceresti. Fata pe care o indragesti tu s-ar putea sa te vada altfel. Frumusetea vine din ochii privitorului. Si-ti mai vand un pont. Poarta-te ca si cum ai fi cel mai frumos din lume, iar lumea va incepe sa te vada asa.
Succes la fete, ca deja la enigma vad ca ai! Ah, m-am pierdut. Scuze! De fapt Enigma zice ca e ...neutru.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti un baiat normal. Fii sigur ca problemele nu ti se trag de la aspectul fizic.

| Annitu a răspuns:

şi noi cum vrei să ne dam cu parerea?raised eyebrows

| DeeaPustoaica a răspuns:

Daca tu esti acela din poza...bine imi spun parerea. Nu se pune problema frumusetii sau a urateniei. Am vazut multe fete cu tot felul de baieti. Bineinteles trebuie sa te si porti bine cu ele si sa nu le jignesti, fara bataie etc. Incearca sa te schimbi. Intreaba`le pe fete de ce te parasesc si te poti schimba. Ai grija sa nu fii nici prea prea bland.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu numai aspectul fizic este important! Daca ai o personalitate deosebita, poti cuceri orice fata! Fii sigur de asta!

| cotzobel a răspuns:

Daca veneai cu mai multe detalii ce bine era: de exemplu, o poza de a ta, varsta etc...parerea mea sincera este ca, trebuie sa e comporti frumos cu ele, sa nu le lovesti, sa nu le injuri sau sa vb urat..frumusetea unei pers vine din suflet.

| Georgiana2905 a răspuns:

Din pacate nu stiu daca esti urat frumos sau normal. mai multe infcormatii ne-ar fi ajutat putin mai mult si totodata nu deoarece nu cu noi flirtezi. Asadar aproximativ totul se afla in atitudinea ta, in felul de a vb, de a te face placut intr-o relatie cu o posibila iubita. nu incerca sa adopti atitudini care nu iti stau in caracter deoarece mai mereu vei da cu bota in balta. Fi tu dar cauta o persoana care pe langa faptul ca iti va semana din pct de vedere al comportamentului, caracter, etc sa te si completeze. Astfel vei fi acel baiat normal si frumos!

| Jupiter a răspuns:

Arati ok. Cred ca problema vine din atitudine. Simte-te bine in pielea ta si o sa se rezolve.

| drazicmania explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri

| drazicmania explică:

Am pus poza da nu apare probabil din cauza marimii..acuma remediez

| drazicmania explică:

Am reusit sa remediez problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm, deja simt ca ma trece un fior.sa fie dragoste? si asta numai de cand ti-am vazut poza. laughing

| sTeFaN. a răspuns:

Pai de unde sa stiu daca esti baiat frumos sau urat? Nici macar o poza? Dupa scris vrei sa stiu?