| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema, eu sunt blonda natural si am observat ca radacinile mele sunt saten spre negru si nu m-am vopsit niciodata. Ce as putea sa fac ca sa fie si radacinile blonde? E ceva normal sa le am asa, daca nu m-am vopsit niciodata?

2 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Daca doresti un remediu natural, imbiba varfurile cate jumatate de ora in fiecare zi in apa oxigenata, aceasta le va deschide. Daca nu, poti sa le vopsesti...Bafta!

| Laura927 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Poti avea doar vârfurile deschise de la soare dar in niciun caz sa fii blonda NATURAL si sa ai rădăcinile închise.
Mai mult ca sigur esti satena mediu si ti se deschide parul de la soare.
Vopseste rădăcinile daca vrei sa fii blonda laughing