| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema in legatura cu dintii. Stiti vreo pasta, solutie sau ceva care albeste, dar sa fie si buna(adica sa apara rezultate)? Va rog raspundeti-mi sunt disperat.

P. S.: Dentistul meu mi-a spus ca nu imi recomanda o albire la stomatolog.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Benzile de albire Crest Whitestrips, varianta Classic isi fac treaba cu adevarat. Am aflat asta de la un model happy. O sa mi le iau si eu cu prima ocazie.

| lol5755 a răspuns:

Eu iti recomand un detartraj! Orice pasta de dinti este buna dar sa stii cum sa te speli! happy

| Anonymous7 a răspuns (pentru lol5755):

Dentistul meu mi-a spus ca nu-mi recomanda asa ceva. Eu am si ceva probleme la inima. si cand imi fac extractii trebuie sa iau antibiotic inainte si dupa. Deci. nu ma afecteaza cu nimic?

| lol5755 a răspuns (pentru Anonymous7):

Nu nu doare deloc. Curata dintii murdari doar cu o periuta. Poate sangera un pic dar nu doare!