| Daniela9333 a întrebat:

Buna,am o mica problema,acum cateva zile am incercat sa ma vopsesc blonda si mi-a iesit o culoare roscata
Daca imi cumpar o nuanta maroniu inchis, va acoperii roscatul? Sau care va fi rezultatul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama a incercat sa se faca roscata peste brunet. ( pitici pe creier, a crezut ca o sa-i iasa si i-a iesit un ciocolatiu roscat ciudat ) Urmatoarea incercare a fost cu un saten ciocolatiu si de-abia cu saten inchis a uniformizat nuanta.
Asta ca un bla bla bla. Trebuie sa folosesti saten inchis simplu ca sa acoperi tot.

| MariaHarry a răspuns:

Pai...o sa iti iasa un brunet cu noante rosiatice!

| Daniela9333 explică (pentru MariaHarry):

Pai eu sunt satena inchis natural si acum am nuante de roscat deschis in lumina.
Deci dupa cum spui tu, cu o culoare de maron sau ciocolatiu inchis, tot vor fi nuantele rosiatice?