| Psihiatra a întrebat:

Am o mica problema mai marebig grin :am pielea foarte alba, ma bronzez foarte greu si bronzul mi se duce oricum in 3-4 zile. Ce as putea face?(nu vreau sa merg la solar sau sa nu fie ceva foarte costisitor)mersi:*

5 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Incearca sa te dai cu ulei de masline cand stai la soare sau sa-ti faci intr-o sticla apa cu sare sa stii ca ajuta:)... a si poti incerca si
http://www.nivea.ro/products/show/36660
am si eu :)

| вяυηєтα a răspuns:

Hi. Poi, ai putea sa iti cumperi unt de cacao si sa te dai pe piele cand stai la soare. Si eu am ten alb, ochi albastri si ma bronzez greu; dar am reusit cu un tub de unt de cacao si o zi la strandwinking A, untul de cacao il gasesti la farmacie, in tuburi de diferite marimi. Bafta, sper sa functioneze si la tine:*

| Maria_3938 a răspuns:

Cea mai simpla varianta este crema autobronzanta.
Nu este scumpa, nu dauneaza si este usor de aplicat.

| roxanaaaaaa_3049 a răspuns:

Foloseste crema pentru bronzat de la avon sunt foarte bune!(cele cu maro)

| BlackButterfly_5528 a răspuns:

Buna! am aceeasi problema ca si a tawinking eu am facut asa: m-am trezit in fiecare dimineata ca sa stau la soare ( pe la 9, asahee hee ), am stat cel mult o ora jumate si foloseam crema dupa expunerea la soare, si exista rezultate!

Bafta!wave