| madalina1001 a întrebat:

am o nelamurire, sunt vopsita bruneta (vopsita acum 5luni) si as dori acum sa ma vopsesc un saten ciocolatiu, ceva apropiat de culoarea ciocolatei, un maro. ca sa iasa culoarea perfect am inteles ca in locul oxidantului care se afla in cutia vopselei sa folosesc un altul mai puternic aveti idee daca este ok? a incercat cineva? si in orice caz unde as putea sa gasesc oxidant separat? mersi:*.

Răspuns Câştigător
| InoTkd95 a răspuns:

Sincer ca sa iti iasa culoarea perfect ai putea mai intai sa iti decolorezi parul apoi sa te vopsesti. Crede-ma iese mult mai bine. Nu m-am vopsit dar mama a incercat, a fost bruneta apoi s-a decolorat si apoi s-a vopsit roscata si a iesit chiar super culoarea:X Ca o ultima solutie ai putea sa incercihappy Succes!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mama mea sa vopsit aseara si ea a avut parul de culoare neagra si aseara s-a vopsit cu loncolor castaniu mediu nr 4 si a folosit decat ce era inauntrul cutiei si culoarea a iesit super.Totul a fost OK si culoarea e super. Sper ca te-am ajutat. Funda?