| madalina1001 a întrebat:

am o nelamurire, sunt vopsita bruneta (vopsita acum 5luni) si as dori acum sa ma vopsesc un saten ciocolatiu, ceva apropiat de culoarea ciocolatei, un maro. ca sa iasa culoarea perfect am inteles ca in locul oxidantului care se afla in cutia vopselei sa folosesc un altul mai puternic aveti idee daca este ok? a incercat cineva? si in orice caz unde as putea sa gasesc oxidant separat? mersi:*. fundita

Răspuns Câştigător
| bya_7831 a răspuns:

Fa`ti un decapaj din decolorant si oxidant de 12%, le gasesti la Kallos, apoi alege nuanta de ciocolatiu pe care o vrei cu un oxidant de 6%. la Kallos gasesti sa cumperi si vopseaua si oxidantul separat. dar este greu sa scapi de negru, oricum te vei deschide la par.succes!

1 răspuns:
| babyyou a răspuns:

Ai putea sa cumperi blanche si sa folosesti oxidantul de acolo