| Brunette11 a întrebat:

am o pereche de blugi. si sunt cu un numar mai mare decat am eu, imi sunt largi in talie si nu mai pot sa-i schimb? nu exista un truc ceva sa ii fac mai stramti in talie?

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Daca vrei trucuri facute in casa, poti doar sa le pui un elastic in talie, dar sa nu fie prea strans si pe picior sa ii lasi asa largi, si sa iti iei un top ceva mai scurt laughing ar arata funny big grin
Dar daca nu, poti sa ii duci la o croitorie unde sa iti i-a masurile si sa ii faca pe gustul tau!

Bafta :*

1 răspuns:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Singurul truc posibil e sa ii duci la un croitor sa ii stramteze.