| EditionSex a întrebat:

Scuzati categoria dar am nevoie urgent. Exista vreo solutie sa faci dintr-o pereche de blugi cat de cat largi sa-i faci mai stramti pe tine? sau macar unele detalii sa le fac mai stramte (Blugi sunt de baiat )

Răspuns Câştigător
| Emosiya a răspuns:

Poti sa ii duci la un croitor, stie el ce trebuie sa faca! in caz de vrei sa faci asta acasa, cred ca solutia este sa descosi marginile de la blugi si sa le cosi mai stramt, reducand din material:-d daca ai masina de cusut o sa-ti fie usor, presupun.

7 răspunsuri:
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Pai poate merge daca ii lasi la apa big grin

| EditionSex explică (pentru BeiiBiiiyoo):

Asta 100% nu e o solutie

| BeiiBiiiyoo a răspuns (pentru EditionSex):

Da macar ai incercat >?

| EditionSex explică (pentru BeiiBiiiyoo):

Pana acu i-am spalat de vreo 20-30 ori si tot asa o ramaswinking

| BeiiBiiiyoo a răspuns (pentru EditionSex):

Ma rog... faza cu intratu' la apa depinde si din materialul din care sunt facuti blugii! Da sa stii ca si eu caut o chestie de genul acesta si sunt fata!
Daca gasesti ceva sa-mi spui laughing)

| Emosiya a răspuns:

Multumit?hee hee)