| EditionSex a întrebat:

Sall TPU

Exista vreo solutie sa faci dintr-o pereche de blugi cat de cat largi sa-i faci mai stramti pe tine? sau macar unele detalii sa le fac mai stramte (Blugi sunt de baiat )
Dau FUNDA cui imi zice o modalitate

Răspuns Câştigător
| belikebe a răspuns:

Probabil daca gasesti pe cineva care se pricecepe in croitorie ar putea intr-un fel sa iti coase pantalonii pe margini astfel incat sa se stramteze...(ei bine nu ma prea pricep a fost o parere, dar dupa cum ti-am spus daca gasesti pe cineva priceput in croitorie te poate ajuta:d)