| FlorinaRuby a întrebat:

Buna:* am o prietena care si-a vopsit sprancenele sh mai avea si goluri care acoperite cu vopsea nu arata fals.eu aveam niste sprancene frumoase pe care mi le-a distrus una care e praf la pensat, din nistre sprancene nici groase nici subtiri si frumos arcuite mi-a facut unele subtiri rau, scurte si rotunde!
Exista posibilitatea de a merge la un salon pentru a-mi vopsi si mie sprancenele dar si putin pe langa? Adica sa-mi puna o forma dinacea de sprancene pe care sa o coloreze cu vopsea in interior pana cand imi cresc sprancenele din nou? Pentru ca va dura mult sa imi creasca la loc si mai ales cum vine revelionul, incep scoala.nu vreau sa arat ca yetisad

1 răspuns:
| Blondda a răspuns:

Nu o sa arate foarte bine, gandeste-te si tu. o sa iti vopseasca pielea si sigur cosmeticiana nu iti va recomanda, sfatul meu e sa mergi la un salon si sigur te vor sfatui ce sa faci.:*