| PandaGirl a întrebat:

Heii, TPU! Am fost astazi la salon si m-am pensat, iar de la niste sprancene grosute am ajuns la niste sprancene subtiri. Forma este frumoasa, insa nu imi sta deloc bine.
Cam in cat timp o sa imi creasca sprancenele la loc, la fel cum erau inainte?
Stiti cam ce as putea sa fac sa le grabesc cresterea?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Schimbarea este prea mare pentru tine, lasă-le în pace și respectă forma actuală, o să te obișnuiești.
Pa, pa.

| marinaa9 a răspuns:

Iti poti achizitona ulei de ricin si il poti aplica in fiecare seara pe sprancene.

| MirelaNicoleta a răspuns:

O luna si ceva. Sa le grabesti cresterea nu cred ca ai cum dar le poti masca cu un creion pentru sprancene

| RoXXXoR a răspuns:

Nu