| naty_3325 a întrebat:

Am o problema.Am parul foarte moale si de cate ori il ondudez, nu sta mai mult de o ora. Ce produse imi puteti recomanda, sau ce as putea sa fac ca buclele parului sa reziste?

3 răspunsuri:
| tina20 a răspuns:

Exista solutie-spray pe care o pulverizezi pe par inainte sa iti ondulezi parul, la fel cum exista si solutie pentru indreptat. de preferat, sa alegi produsele de salon, sunt mai de calitate. ca si pret, depinde de fiecare firma in parte, insa nu sunt scumpe

| LoLo_9163 a răspuns:

Sunt la Garnier Resist and Shine si ti-l face mai rezistentwinking. Atunci vei optine buclele pe care ti leai dorit!

| pitesti a răspuns:

Fixativ