| SmileAgain a întrebat:

Ce exercitii fizice as putea face pentru a-mi face picioarele subtiri?hee hee

6 răspunsuri:
| k4Zy a răspuns:

Faci multe plimbari in fiecare zi sau alegi 20-30 minute pe zi

| Chαяtreux a răspuns:

Cauta pe youtube aerobic pentru picioare

| CannbalCorpse a răspuns:

Genoflexiuni, să alergi 1+2 ore pe zi si sa mananci sanatos. Sper că te.am putut ajuta. O seară bună

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,in primul rand, ca sa slabesti la picioare trebuie sa slabesti peste tot, sa dai jos si de pe abdomen, maini etc.Insa,nu stiu daca anumite exercitii vor da rezultate, asta pentru ca mai conteaza si pe cine mostenesti din familie.Sunt persoane cu picioare subtiri fiindca asa a avut mama lor, sau bunica, sau orice alta ruda din familie si au mostenit acea ruda si sunt persoane cu picioare mai groase din acelasi motiv. Uite aici un site, sper sa te ajute:*:
http://www.sfatulmedicului.ro/......2.Pa-pa!:)

| anonymous09 a răspuns:

Alergari in fiecare zi 1 ora cam asa, cat poti tu. genoflexiuni poti face. bicicleta, ca abdomene nu ca sport, ajuta si abdomenul

| amena a răspuns:

Poti face genofleziuni..sunt foarte folositoare la asa cevawinking