| Lalalalalalalalalala a întrebat:

:* Am o problema. As vrea sa ma tund, dar nu stiu cum. Am fata rotunda, tenul mai inchis la culoare, parul (deocamdatabig grin) saten inchis si de 5-10 cm mai jos de umar. Cum as putea sa ma tund astfel incat sa imi stea si bine? Multumesc :*

3 răspunsuri:
| girl971 a răspuns:

Asta nu depinde de noi.Depinde de tine si de preferintele tale.Sa stii ca oricum te-ai tunde iti va sta bine.

| Revy a răspuns:

Http://www.eva.ro/......de-11.html poate te ajuta de la pozele 11 - 20.