| what18 a întrebat:

Daca am parul de culoare saten inchis si ochii caprui si tenul inchis cu ce culoare as putea sa il vopsesc? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Mymiii a răspuns:

Pot sa garantez ca in momentul de fata te prinde aceasta combinatie dar daca tu vrei neaparat sa te vopsesti, am eu cateva sfaturi pentru tine! Daca pielea ta este mai inchisa la culoare, adica maslinie precum a Evei Longoria de exemplu, evita nuantele aurii sau aramii, deoarece fac pielea sa arate galbuie.
Cele mai potrivite nuante pentru tine sunt mahon, ciocolatiu, saten si roscatul brun, care vor completa nuanta inchisa a pielii tale. Ai grija mare la contra caci vrei sa arati bine, nu sa te asemeni cu un extraterestru! happyEvită nuanţele de roşcat deschis sau blond roşcat pentru că nu se potrivesc nuanţei tenului tău. n general, este bine să rămâi cât mai aproape de culoarea cu care te-ai născut, căci natura deţine secretul unui look perfect. Nu deschide sau închide părul mai mult de două tonuri. Iar dacă te decizi pentru o schimbare radicală este de preferat să o faci pe un păr scurt. Astfel, ai posibilitatea să corectezi mai uşor dacă rezultatul nu este unul tocmai dorit de tine. Sper ca te-am ajutat!:*

8 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Nu-l vopsi.

| what18 explică (pentru mat31new):

Daca nu te superi de ce sa nu il vopsesc?winking

| mat31new a răspuns (pentru what18):

Pentru ca mie imi place sa fie natural.

| what18 explică (pentru mat31new):

Ok si eu nu vreau sa iti placa tie doarece nu te cunosc si imi asum responsabilitatea atunci cand fac asta happy

| mat31new a răspuns (pentru what18):

Este alegerea ta.

| what18 explică (pentru mat31new):

Chiar raspunsul tau nu are sens era diferit daca imi spuneai ca nu este sanatos dar este parul meu si fac ce vreau cu el

| mat31new a răspuns (pentru what18):

Eu ti-am spus motivul pentru care am zis sa nu il vopsesti.

| Axys a răspuns:

Buna! pai daca ai parul saten inchis si ochi caprui si tenul inchis ti-ar sta bine cu un brunet pentru ca te deschide la fata tongue