| alexa17 a întrebat:

am o problema cu acneea...la inceput am avut foarte putine cosuri si puncte negre pe obraji apoi au inceput sa imi apara si pe frumte si pe nas... am incercat cu cateva creme de la farmacie dar nu au dat nici un rezultat. Imi poate recomanda cineva un tratament naturis? va multumesc

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zineryt-ul l-ai incercat? Este un tratament aproape miraculos. Daca te tii de el iti garantez 99% ca vei scapa de cosuri si o sa ai o fata curata si sanatoasa. happy Bafta!winking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am avut si eu problema ta in tinerete, am incercat diverse tratamente, naturiste ori recomandate de un medic dermatolog, dar nu au reusit.
Parerea mea este sa mergi la un dermatolog, este cel mai in masura sa-ti indice un tratament, in functie de cauze.
Succes!

| JustMe a răspuns:

Incearva zynerittongue
Daca nu merge du-te la un dermatolog sa iti recomande un tratament,

| freehugs a răspuns:

Incearca cu zynerit. e f eficient, da rezultate dupa o saptamanahappy

| freehugs a răspuns:

Zineryt*scuze

| Dominicc a răspuns:

Ceai de musetel si sapun cu sulf

| Irmmma a răspuns:

Incearca zynerit...am aceeasi problema sila mine a mers...mai am f putine cosuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la medic nu te baza pe tratamentele naturiste ca mai rau iti pot face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tratamentele naturiste nu fac mare lucru, mai ales daca ai tenul gras.Iti recomand Zineryt, il gasesti la farmacii(in jur de 35 lei)si-l poti aplica de 2 ori pe zi, daca ai probleme serioase:dimineata si seara inainte de culcare(il lasi sa actioneze pana a doua zi). Rezultatele apar din prima saptamana.