| AlexAnder455321 a întrebat:

Salutare,am si eu o problema cu acneea nu stiu ce sa mai fac, sunt disperat! De la varsta de 13 ani au inceput sa imi apara cosuri.Acum numai am cosuri...dar au ramas foarte multe pete negre...am incercat cu tot felul de tratamente,creme, etc. Va rog ajutati.ma!

1 răspuns:
| foreveryou a răspuns:

Realizezi ca ele nu au efect imediat, nu? incearca argila, o faci cu zeama de fructe dar in functie de tenul tau, si scruburile sunt foarte bune iti purifica tenul, insa nu ne-ai spus ce tip de ten ai. stii ca unele creme sunt speciale pentru un anumit tip de ten. Si frate, calmeaza-te, sunt doar niste cosuri happy.