| AlinaValentina97 a întrebat:

Am o problema. Dupa ce imi indrept parul sau il incretesc mi se umfla. Fiind dimineata la liceu, este umezeala afara si mi se strica. Ce as putea face sa nu se mai umfle?

2 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Se electrizeaza vrei sa spui? Foloseste un ulei pentru par inainte de placa.

| narciii7 a răspuns:

Buna:* da-te cu fixativ dupa ce il intinzi si iesi din casa o sa ramana exact asa cum vrei ....asa m.i se intampla si mie inainte am dat cu fixativ si nu am mai avut probleme! O zi buna