| Paula1331 a întrebat:

Cum as putea sa-mi incretesc parul de dimineata inainte sa merg la scoala?

Răspuns Câştigător
| Aayan a răspuns:

Buna Paula.
Sunt mai multe variante.
Foloseste ondulatorul si aplica apoi fixativ.
Sau foloseste placa, pentru ca mai nou extrem de multe fete folosesc placa drept ondulator.
Sau daca nu doresti sa te chinui dimineata pune-l pe bigudiuri.
>:d

6 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Ondulator/placa si fixativ

| crissa20 a răspuns:

Buna! Iti poti pune bigudiuri de seara si dimineata o sa ai deja parul cret dupa ce le desfaci!

| SweetAl3x a răspuns:

Sau cu spuma si difuzor, daca ai la uscatorul de par. Dureaza cam 10 minute. Eventual, mai aplici putin fixativ dupa happy

| dorelmarc a răspuns:

Bagi.doua.cuie.in.priza

| membrunounou a răspuns:

AI nevoie de creion si de placa.;) Iei creionul si invarti parul in jurul lui. apoi dai cu placa peste el. http://www.youtube.com/......ttp?/watch