| andreea964 a întrebat:

am o problema in legatura cu fondul de ten. deci mi-am cumparat un fond te ten de culoare prea deschisa, apoi mi-am mai luat unul si am constatat ca e prea inchis. se intampla ceva daca le combin pe amandoua si rezultatul il aplic pe fata? funda

Răspuns Câştigător
| KinderPinguii a răspuns:

Daca sunt de la aceiasi marca... nu e nici o problema happy
Daca sunt de marci diferite, amesteca doar putin, si aplica pe fata... daca nu ai reactii negative dupa 30 e minute sau nu iti apare nimic, inseamna ca nu e nici o problema!
Bafta :*!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa le combini linistita ca nu se intampla nimic[rezultatul il aplici pe fata]

| tuGatita a răspuns:

Nu prea ar avea ce sa se intample. doar sa fie de calitate amandoua. sunt de la aceeasi firma?

| LoriLoL a răspuns:

Reactii negative DUPA 30 MINUTE?! omg

| Azazea a răspuns:

Nu are absolut nimic, eu fac asta tot timpul, amestec pe incheietura mainii, sau pur si simplu ma dau cu cel deschis intai, apoi putin cu cel inchis si iese culoarea perfecta ^^

| andreea964 explică:

Multumesc tuturor!

| Deea_Andreea_1982 a răspuns:

Nu conteaza daca sunt de la aceas firma, sau daca sunt mai de calitate sau poti sa combini unul de 2 lei cu unul de 150 de lei si nu se intampla nimic.

| Varza1 a răspuns:

Rezulta o noua nuanta cool