| Burdetiu_Samuel_1997 a întrebat:

Buna,am o problema.In ultimele zile ma uit pe un site livestream live si imi merge foarte sacadat nu stie cineva care este problema?

Răspuns Câştigător
| ThaPower a răspuns:

Buna! Poate ca ai aplicatii pe care iti face netul sacadat dar daca ai nevoie de ele Descarca CCleaner http://piriform.com/ccleaner sau foloseste Disk Defragmenter pe Windows sau nu stii cum se intra, se intra pe: Start - Accessories - System Tools - Disk Defragmenter sau daca ai Windows 7 la fel. Funda? :)

| Burdetiu_Samuel_1997 explică (pentru ThaPower):

Dar ce face disk defragmenter?

| ThaPower a răspuns (pentru Burdetiu_Samuel_1997):

Disk Defragmenter defragmeteaza calculatorul, ca sa iti protejeze windows-ul dar iti verifica cum ai pe calculator 2 partitii: C:/ si D:/ si daca ai o fila care nu se sterge trebuie sa ai Unlocker pentru ca iti da voie sa stergi ce e nesters Poate sa fie pe Windows XP sau daca nu il ai linkul aici:http://download.cnet.com/Unlocker/3000-2248_4-10493998.html dar sa iti spun ca nu are virusi si merge perfect! Te-am ajutat cum face Disk Defragmenter?