| RedRose1 a întrebat:

am o problema legata de par. am parul natural drept si nu imi sta nici cum ondulat, daca mi-l fac cu ondulatorul imi sta vreo 2 minute ondulat dupa care revine drept ( nu sta nici cu fixativ). cum pot face sa imi stea ondulat mult timp?. parul meu e destul de subtire si fragil, poate ca de asta nu imi sta ondulat. stiti cu ce ma pot da sa fie mai puternic si mai gros? dau funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eHACIIU a răspuns:

Încearcă șamponurile Wash&Go Volum Plus (cu urzica) pentru anticăderea parului. Și parul meu era fragil si cadea repede și după ce am folosit șamponul e mult mai bine, sau poți încerca o masca hidratanta pentru par, sper că te-am ajutat, funda? big grin

| anicafloricica a răspuns:

Am o idee! Poti cauta pe youtube! Sunt multe filmulete care arata cum poti sa iti faci parul cret natural! De exemplu: cu paie de baut, cu hartie igienica, cu ciorapi (etc)! Si eu am parul exact ca tine când il fac cu ondulatorul! Crede-ma! Exista multe solutii naturale! Te pup! :* :* :*

| TraiesteMuzica a răspuns:

Poti sa ti.l pui pe bigudiuri!winking