| skriil a întrebat:

am o problema. mi-am dat seama tarziu de ea.de vreo 5 ani am un dinte care mi-a cazut(acum 5 ani) si nu mi-a crescut la loc nici pana in ziua de azi cand am 13 ani. e mic mic si nu creste. dantura mea e frumoasa doar ca dintele asta strik tot zambetu. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alledawn a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un stomatolog straight face te va ajuta mai mult decat ce ar zice cineva de aici de pe TPU laughing el se pricepe mai bine. si va stii ce e de facut

2 răspunsuri:
| elenat a răspuns:

Nu e o problema va creste cu timpul am avut aceeashi problema dar a crescut brusc peste un timp! daca te deranjeaza mult poti face o plimbare pana la stomatolog sa te asiguri ca totu e binewinking

| k1dutzz a răspuns:

Fa-ti implant de dinte du-te la stomatalog dai 20lei sau te duci la doctoru scolii si iti da trimitiere gratis!