| onlyagirl a întrebat:

am o problema...nu stiu cum sa o duc l capat.am pe fund niste chestii ca niste vergeturi,dar nici vergeturi nu le pot numi,din cauza ca nu sunt ca niste striatii,nu se simt la mana,si nici nu au fost vreodata rosiatice,ci sunt mai mult ca niste liniute, pete albe.nu stiu ce sa facsad sunt doar pe fund! ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi până la medicul de familie, pentru un diagnostic exact, că nici nu știi ce sunt!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Kaaaastana a răspuns:

Trebuie sa faci miscare in fiecare zi + masaj in zona cu pricina, asa se vor arde acele vergeturi. Vergeturile albe apar atunci cand slabesti.