| AndreeaSaby a întrebat:

Am o problema..Sunt in clasa a9a si am sanii foarte mari. Port cupa C, am chiar si vergeturi si sunt si lasati. Ma simt ca o baba de 80 de ani. Imi gasesc foarte greu costume de baie care sa imi fie bune dar sa si imi placa. Nici nu stiu cum sa mi mai micsorez sau macar sa ii mai ascund cat de cat. Dati-mi un sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| Scintilla a răspuns:

Buna Andreea, vreau in primul rand sa iti spun ca nu ai de ce sa te simti "ca o baba de 80 de ani" nici nu trebuie sa vad vreo poza cu tine ca sa iti spun ca esti o fata frumoasa, desteapta si cu probabil multe alte calitati, insa ceea ce te strica pe tine este faptul ca te subestimezi mult prea mult, ceea ce nu trebuie deloc sa faci pentru ca o sa vezi cu timpul ca va exista persoana/e care sa adore sanii tai si nu numai.Ai cerut un sfat, iar sfatul meu este urmatorul "incearca sa nu te mai subestimezi, toti suntem diferiti dar in acelasi timp cu totii suntem frumosi si vom avea parte de iubire si de tot ceea ce are viata de oferit, datoria ta este sa nu incerci sa iti pui pierdici singura pentru ca este deja greu sa treci prin greutatile vietii asa cum este data, numai e nevoie sa mai faci si tu din tantar-armasar."

9 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Mai taie din ei.
Pe curând!

| Danysan a răspuns:

Vezi ca altele baga bani sa ai aiba mari si tu vrei sa ai ai mai mici nu vad rostu. Asta e ideea ta si scapa de ea!

Răspuns utilizator avertizat
| trance04 a răspuns:

Ce greutate ai? esti mai plinuta?

| AndreeaSaby explică (pentru trance04):

Nu..am 50 kg si 1, 60 inaltime

| micutzafinetze a răspuns:

Cine te iubeste...te iubeste si cu sanii mari si lasati si fara saniasa ca nu iti face griji

| rizbytzu a răspuns:

Am scris un mesaj mai inainte si sunt prea lenes ca sa il scriu iar asa ca il pun aici :

Prietena mea se da cu capu de pereti ca are sani mici ( eu o iubesc, si nu ma deranjeaza e complexul ei, am incercat sa o ajut sa treaca peste asta dar e foooarte incapatanata, vrea sa ia pastile cand creste si sa foloseasca o graoza de prosti, daca are bani vrea sa si faca si operatii estetice ).Asa ca bucurate ca ai sani mari si lasa prostiile, ca poti sa fii tu baietoasa baietoaselor ca sani nu o sa te incurce, prietena mea poarta A la 16 ani si e destul de complexata pe chestia asta ( nu ma deranjeaza avem o relatie de 6 luni si chiar sunt draguti )

| ieco a răspuns:

Nu prea vad de ce te plangi, altele ar vrea sa fie in locul tau.

| AnaM17 a răspuns:

Bună.
Dacă ești din Constanța Îți recomand personal un cabinet privat de masaj. 15 Ron ședința de masaj. Pentru vergeturi la sâni și tonifierea lor. Este un domn acolo care îți garantez ca face treaba buna. Eu am fost la el și în 3 săptămâni zi de zi am scăpat de vergeturi și sâni sau tonifiat foarte mult. Eu port cupa C la sutien și am 17 ani.