| RoxanaGhost a întrebat:

Am aproape 13 ani[ împlinesc 13 luna asta pe 12 septembrie] şi port cupa B la sutien I don't want to see. Cum să-mi micşorez sânii [ am o fire mai băieţoasă şi nu prea tolerez sânii mari sad ] Dau funda straight face...

12 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Offf,multa lume isi doreste ceea ce nu are,si cand ajunge sa aiba,vrea sa numai aibe.
O stiu de la mine,ca si cu barbahappyVroiam barba,cum a inceput sa imi apara barba,barbierit saptamanal,ingrijire barba si altele. Uneori parca nu am chef de nimic,parca era mai bine cu obrazu fin. Oricum faza e ca nu avem ce face.
Asta e viata,mergem inainte. Oricat am incerca sa ne opunem nu rezolvam nimic. Timpul ne e cel mai mare dusman, Crestem,ne dezvoltam, ne maturizam, iubim, ne facem o familie, un copil 2 3, si murim.
Nu poti face nimic, daca asa esti de la natura, asta e scris in codul tau genetic, accepta situatia, in plus poate fi un avantaj, multe fete vor sanii mai mari.

| Doηηa a răspuns:

Ce intrebare cretina.

| h3r a răspuns:

Nici nu cred că îi ai...

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Mai taie din ei.
Pe curând

| RoxanaGhost explică (pentru PedoBarbie):

Mai tai din ei, dă-i dreaacu laughing

| HueyFreeman a răspuns:

"baietoasa" "nu tolerez sanii mari"

1. B nu sunt mari.
2. De cand nu le plac baietilor sanii mari?

| source a răspuns (pentru HueyFreeman):

Pentru varsta ei e ceva, stiu ca de obicei fetele se dezvolta mare repede mai ales fizic...parerea mea sa te simti bine in corpul tau

| AmanoYuno a răspuns:

Mama acum toata lumea sare cu gura pe tine fiindca majoritatea fetelor vor sani mari laughing

| justmebi a răspuns:

Incearca cu cutitul. laughing

| rizbytzu a răspuns:

Prietena mea se da cu capu de pereti ca are sani mici ( eu o iubesc, si nu ma deranjeaza e complexul ei, am incercat sa o ajut sa treaca peste asta dar e foooarte incapatanata, vrea sa ia pastile cand creste si sa foloseasca o graoza de prosti, daca are bani vrea sa si faca si operatii estetice ).Asa ca bucurate ca ai sani mari si lasa prostiile, ca poti sa fii tu baietoasa baietoaselor ca sani nu o sa te incurce, prietena mea poarta A la 16 ani si e destul de complexata pe chestia asta ( nu ma deranjeaza avem o relatie de 6 luni si chiar sunt draguti )

| Anonima3562 a răspuns:

Buna! Sanii nu prea ai cum sa-i micsorezi pentru ca asa e natura ta, presupun ca si mama ta are sanii mari. Sfatul meu este sa nu porti sutien cu push-up pentru ca ti-i mareste mai tare. Incearca sa porti o vesta peste tricou sau bluza, in fine. Asa nu o sa mai para foarte mari.