| Adelina102 a întrebat:

Deci am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa fac o sedinta foto in natura si nu stiu idei de poze si imbracaminte.Deci nu stiu ce haine sa-mi pun cu mine.mai ales ca totusi nu e vara.si e frig. vreau sa le fac intr-o zi cu soare sa iasa pozele frumoase. Dar nu stiu cum sa ma imbrac sau pozitii fashion.Nu vreau poze de pitzi. vreau poze fashion si putin sexy. Ceva idei, poze. aveti? Dau funda cui imi da mai multe idei.Multumesc mult big grin:X

Răspuns Câştigător
| SellyDemmzy a răspuns:

Pai ar merge un dress /colanti cu pantaloni scurti, un top sau o camasa si ceva pe deasupra [ ar merge un pulover din lana ] happy Si cizme inalte / Ugg deschise la culoarea.

Iar ca pozitii ar merge :

Daca e zapada - Intinsa in zapada
- Cu un om de zapada
- Cu bulgari in mana
ETC

Daca e frumos afara, fara zapada: - Langa un copac
-Tu uitandu-te la soare / cer
-Aratand cu mainile o inima ETC

4 răspunsuri:
| DianaFP a răspuns:

Nu stiu daca e bine, dar ar fi o idee sa iti iei o camasa in carouri, o bagi in pantaloni cu talie mai inalta (cu curea) iar pe de-asupra vezi ce ti se asorteaza. O idee (daca este zapada) sa te pui sub un copac si sa scuture cineva de el cazand zapada(iti gasesti tu pozitie) happy Daca nu e zapada, stai intinsa pe iarba si fa fotografia in stil macro (sa iasa iarba clara iar tu mai in ceata sau invers), de jos... sper ca e bine. daca nu. sa stii ca ti-am zis doar parerea (cum am mai vazut si pe altii) happy

| Balea_Alina_1996 a răspuns:

Păi alege o vestimentaţie care să se asorteze cu anotimpul în cazul ăsta iarna. Îmbracăte după vreme, sau dacă vrei ca pozele să fie spectaculare poţi să şochezi de exemplu : pantaloni scurţi de blugi un top sau dacă vrei o geacă scurtă deschisă şi cizme în picioare de preferat mai lunguţe ca să dea bine şi deschise şi dacă vrei colanţi sau ciorapi să nu tremuri prea tare :* Sper să te fi ajutat. Succes!:*

| Edy2012 a răspuns:

Ai voie sa pozezi nud?