| allstar06 a întrebat:

Am ochii albastrii si ma intrebam cum as putea sa ma imbrac, ce culori ar trebui sa port, pentru a-i scoate in evidenta. Mai exact, pentru a parea mai inchisi la culoare. Niste sugestii? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a scoate in evidenta culoarea ochilor albastri, trebuie sa imbraci culori mai deschise de culoarea ochilor.Galben sau alb, dar...nu e cam potrivit pentru aceasta perioada a anului, toamna fiind.Dar in zilele calduroase merge.

8 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Negru, rosu, mov si alb. Vei fi surprinsa cat de mult pot aceste culori sa iti puna ochii in evidenta (si eu am ochi albastri) happy

| allstar06 explică (pentru ピンク):

Surprins, ca sunt baiatwinking

| ピンク a răspuns (pentru allstar06):

Ahaha sincere scuze, nu mi-am dat seama laughing Oricum, e admirabil ca unui baiat ii pasa de cum se imbracawinking

| allstar06 explică (pentru ピンク):

Nu-i nimic. Si multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca o bluza albastra, dar mai deschisa la culoare sau mai inchisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Culoril inchise merg cel mai bine:verde, albastru, negru, mov, rosu.
Te pup!

| pLeX a răspuns:

Poarta doar un lantic si bocanci...toti se vor uita la ochii tai...

| true24 a răspuns:

Roz

mov