| mariaariamaron a întrebat:

Am parul brunet închis și vreau sa mă vopsesc saten închis. Dacă îmi I au un saten deschis mi se deschide puțin culoarea parului?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Se deschide dar foarte putin, aproape insesizabil, cel putin la mine asa a fost. Eu am incercat un blond cenusiu si mi s-a deschis cat voiam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti iei vopsea blonda pentru ca contine decolorant dar nu e atat de dura ca un decolorant si te ajuta sa iti deschizi parul pana la saten cu cateva tonuri. Am vazut pe youtube o tipa care a folosit metoda asta. happy