| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am parul creț. După ce mă spăl pe păr nu rămâne foarte okei. Adică trebuie mereu să îl aranjez. Existe ceva măști pentru păr sau balsam ca după spălare sa rămână părul mai creț, adică fără feon sau placă. Spre exemplu o mască care să iti definească mai bine buclele sau să fie mai infoiat. Mulțumesc anticipat. (dacă este produs folosit de saloane mult mai bine)

3 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Nu,nu exista bucle sau par cret facut cu sampon sau altele. Dupa ce te speli impleteste-ti parul in cateva codite.Si a doua zi dupa ce il vei despleti va fi cret si cu bucle.

| LadyDee89 a răspuns:

Intreaba la farmacie, stiu ca era acum cativa ani un sampon pentru asa ceva si functiona! Sau eu mai foloseam ulei pentru par de la avon!

| Kimberly2005 a răspuns:

Uleiul de masline sau de argan este foarte bun pentru par. Pui o cantitate mica in palme si il freci bine intre palme incalzindu-l, apoi il poti aplica pe par.