| IHateFakePeople a întrebat:

Am parul foarte lung si am fata rotunda. Vreau sa ma tund si nu stiu cum.Sa ma tund scurt? cum pot sa ma tund? va rog ajutati-ma! dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| AngelCrystals a răspuns:

Buna.La fata rotunda trebuie o tunsoare in scari ce incepe intre barbie si umeri pentru a ingusta fata.Preferabil ar fi sa eviti tunsorile bob.

2 răspunsuri:
| ArianaAry0000 a răspuns:

Si eu am avut parul aproape de fund si m-am tuns pana pe la umar filat ( sunt rotunda la fata) big grin in stilul Rihannei. Presupun ca ti-ar sta bine si tie.
Te pup, Nico

| xCăpşunici a răspuns:

Bună :).
Uite câteva exemple de tunsori.
Poate te inspiră ♥
http://www.one.ro/......56952-foto
Şi, modelele acelea nu au [toate] faţa rotundă. Sunt doar modele :*
Fundiţă? ♥