| Feelings14 a întrebat:

Bună!
Am părul şaten inchis si aş vrea sa ma vopsesc. Este foarte creţ. ma gandeam să-l fac blond si la varfuri roşu. am văzut aşa la mai multe persoane şi e chiar drăguţ. cum credeţi ca mi-ar sta?
am ochii verzi şi zic că s-ar potrivi cu blond. :d

4 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Bună Feelings14! Da, foarte adevărat. Aceste combinaţii sunt extraordinare. Dar, daca ai ochii căprui, poţi să faci varfurile maro-turqoaz. Ar sta foarte frumos. Dar merge si roşu. Mai bine ar fi să te vopseşti blond puţin mai inchis. Nu foarte deschis că o să arate cam urat mai ales dacă iţi faci varfuri roşii. Asta a fost părerea mea, succes!

| Feelings14 explică (pentru dianaandra1467):

Păi e un blond închis, plus că o să se vadă mai închis pentru că am deja păru închis. Îţi mulţumesc!

| dianaandra1467 a răspuns (pentru Feelings14):

Cu plăcere.