| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Am parul șaten și as vrea sa-l deschid la culoare cu un nuanțator, sa fie mai blond. Ce îmi recomandați?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Părul să se deschidă la culoare trebuie decolorare, nu se deschide cu nuanțator laughing))))))

| Florentina_7104 a răspuns:

Pentru a deschide culoarea părului poți folosi doar decolorant, nu și nuanțator. Te sfătuiesc să mergi la salon pentru asta, dacă încerci să te faci acasă poți risca chiar să ajungi la o culoare nenaturală de portocaliu.

| Ale5184 a răspuns:

Sa mergi la salon. Trebuie decolorat altfel nu o sa prinda. Nu te apuca sa faci asta singura acasa, mai ales fiind prima data

| Gabi789 a răspuns:

Îți poți face șuvițe blonde sau sa îți decolorezi parul la vârfuri.
Deoarece ai parul șaten nuantaorul nu o sa îți prea modifice culoarea parului vizibil.
Sper ca te-am ajutat!

~Peace~