| euu03 a întrebat:

Buna. Am si eu 2 intrebari legate despre cele care sunt inscrise la Avon : 1. Ce inseamna daca am la balanta -14 lei? 2. Daca dau o comanda express termenul de plata este mai mic decat daca as fi dat comanda normal? Mentionez ca de 2 C am depasit termenul de plata cu mult ( dar am achitat ) din cauza unor cliente binevoitoare care stiu sa foloseasca produsele dar sa achite nu... happy P. S : care doreste sa imi trimite un msj. cu adresa de e-mail pentru a ma ajuta cu mai multe informatii. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.suma din balanta semnifica suma pe care trebuie sa o platesti.
2.nu este mai mic termenul de plata.doar ca platesti transportul
dya_dyana_just4you daca mai ai vreo nelamurire

2 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Da-mi id-ul tau pe privat si te ajut. Sunt Coordonatorhappy

Daca ai balanta 14 lei inseamna ca mai ai de achitat la banca inca 14 lei big grin

| šρяίηģ a răspuns:

1.Suma de la balanta (14 lei) reprezinta suma pe care o mai ai de platit.
2. Presupun ca termenul de plata nu e mai mic, doar ca te costa transportulhappy