| theskyisblue a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru.:d Am aproape 17 ani si de vreun an de zile am pus cateva kg in plus prea brusc si mi-au aparut vergeturi pe picioare. sad Exista vreo metoda sa scap de ele? prin sport, ceva? Am auzit ca numai prin operatie cu laserul si as vrea sa fiu sigura. Fundita :* Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Fa multe exercitii... ca sa fie complet tot corpul, 50 abdomene, 10 flotari si 20 genoflexiuni in fiecare seara, doar pana slabesti si ti se pare tie ca esti frumoasa. Dupa te opresti si incepi iar cand te ingrasi, dar dupa ce slabesti, te opresti ca sa nu incepi sa faci musculatura mare