| edi123 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am 1, 74m inaltime si aprox. 68 kg. Sunt oarecum bine facut ( am facut lupte libere + sala ) dar, vreau neaparat sa ajung la 60 kg. Imi este foarte greu deoarece aproape tot timpul imi e foame. As dori un sfat sau sa-mi spuneti cum pot slabi 8 kg si destul de repede? multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| MihaLoveYou a răspuns:

Off eu vreau sa pun kg in plus dar in fine sa trecem la subiect.Mananca doar fructe, fa mult sport, cand tie foame incearca un mar sau ce fructe iti plac tie, nu manca paine, carne de porc sau carne cu grasimi, mananca peste si carne de pui daca nu poti fara si nu manca paste. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce varsta ai. mai edi? ca e si asta o prombleama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa mergi la un nutritionist,

| edi123 explică:

Am 16 ani happy

| edi123 explică:

Nu cred ca ar fi de acord a mei cu asa ceva. cel putin nu pana in vara. Eu vreau sa dau kg astea jos cel tarziu pana prin iunie. asa ca daca am grija ce mananc banuiesc ca o sa reusesc, dar asa vreau sa aflu. Ce sa mananc? :d

| edi123 explică:

Multumesc, o sa incerc big grin sport fac ft mult mai ales in fiecare seara, incep sa am patratele la abdomen, dar am si stratu ala micut de grasime sau burtica ce o fi asa ca alea trebuie sa dispara. o sa tin cont de sfatul tau :d