| skumpic96 a întrebat:

am si eu o intrebare, am niste platforme galbene si nu stiu cu ce sa ma imbrac ca sa le port?

Dau funda pentru raspunsuri bune

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

Hmm, vara asta merg imprimeurile florale, deci poti purta o rochita vaporoasa sau daca nu esti adepta rochitelor, niste pantalonasi scurti din blug si un maiou galben(daca vrei neaparat sa te asortezi) dar eu as lua unul mov(sunt culori complemetare deci merg superbine). Accesorii nu prea te sfatuiesc sa iei pentru ca e cald si sa mai fi si incarcata cu zorzoane si bratari si lanturi, e prea multbig grin Succes:*

2 răspunsuri:
| ღÐelly a răspuns:

Eu zic, ca merge un tricou simplu galben si lung, pantaloni 3 sferturi de blug sau un maro deschis, ceva in par galben si o bratara tot galbena(sa nu exagerezi la acesorii sa nu fie mari).

| BETTYNA a răspuns:

Buna,
ar merge bine cu un maieu galben casual sau un tircou g. si cu o pereche de pantaloni sau blugi de culoare alba si un accesoriu galben. bafta