| alexagirl99 a întrebat:

BUNA TPU! nu stiu cu ce sa ma imbrac la scoala, deocamdata nu port uniforma, mi-a ramas mica si nu stiu cu ce sa ma imbrac! ceva de primavara... dau funda cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Fiindca esti fata, fetele sunt cele mai cochete.
Daca ai fustita, ai putea sa tio iei combinata cu niste balerini si ciorapi, si o bluzita sau o camasuta mai frumoasa.
Poti sa iti mai iei un tricou dragut ce sigur ai prin casa cu blugii tai preferatii cu adidasi sau balerini.
Un accesoriu frumos ar fiii superb daca tiai pune. asortat cu hainele.
pup

2 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

O camasa in carouri si blugi. poti sa iti iei niste tenisi.
sau. o fustita de blugi in volane su un maieut mulat si pe deasupra un plovaras mulat. tu alegi cu ce sa te incalti. depinde de fusta. eu am o fusta care se potriveste perfect cu baschetii.
parul. pai poti sa il lasi desprins sau sa il prinzi in coada sau in coc. daca ai breton piaptana-l pe spate si prindel cu un clestisor.
incearca ca accesorii niste pandantive cu o inimioara sau o steluta cu strasuri. pune-ti niste bratari cum ar fi bratarile prieteniei daca sti sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu aş spune că nu contează prea mult cu ce te îmbraci. Ideea e să fii curată şi decentă, să devii obiectul interesului NU prin haine, ci prin mintea ta, comportamentul tău frumos, aspectul general plăcut.
Dacă vrei un plus de informare pentru formarea ta, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/