| th0xik candy a întrebat:

Bunahappy am si eu o intrebare cu c as putea sa port(gen bluze, culori, asortarea cu pantalonii...)
o vesta de blana alba? chiar n-am nici o idee...happy

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Iubesc vestele cu blanita! din moment ce e alba, se potriveste orice culoare. mie imi place mult in combinatie cu rosu aprins, albastru deschis(sau palid, cum ii zic eu), gri mai inchis... dar nu alb. o sa pari ca un ursulet polarhee hee. Iti recomad roling-uri; asa are profa mea de romana(in jur de 20 de ani) si arata super happy
s`ar potrivi cu niste jeansi mai inchisi la culoare putin mai stramti, dar aici tine si de corpul tau, cum arati si te simti bine.

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu as imbraca-o astfelbig grin
bluza ceva mai eleganta( peste fund si cu curea), jensi inchisi la culoare, cizme( ghete) negre scurte si pe deasupra lor niste jampiere cu blana+ niste accesorii asortate cu bluzabig grin:*

| Oxanna a răspuns:

Depinde... daca vrei un look:
ROMANTIC: poti s'o porti cu o rochita viu colorata, cu manecte lungi, colati deschisi la culoare[albi, crem, ocru] si cizme Ugg's, daca iti plac, daca nu, orice alt fel de cizme sau ghetute asortatehappy

CASUAL: un jerseu gros, lungut, pana deasupra genunchiului, in dungi dau uni'color[depinde cum e vesta], blugi negri/gri, cizme sau ghetute negre.albatre...gir...vezi tu, sa mearga cu restulbig grin

NON'CONFORMIST: o bluza luuunga, colorata, o fusta de blugi, cam pana la genunchi, dress de culoarea picorului, sosete colorate[ culorile de pe bluza] si bocanci de aia cu aspect,, neingrijit''

ANTI'FRIG: tricou grooos, peste un hanorac roz/mov, blugi albi/gri si cizmee UGG's, din nou daca nu'ti plac poti purta altceva in acelasi tonuri [mov, albastru, roz]

sper sa-ti palcahappy take care

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.grea alegere.Eu personal, mi-as lua vesta de blana alba cu o bluza gri pe dedesubt si o pereche de blugi negri cu cizme pana la genunchi.Bafta!