| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! Eu la scoala. am o uniforma -o vesta grena - si pe sub ea trebuie sa purtam bluza alba... dar nu stiu as vrea sa arat mai bine pentru. ca arat f nasol doar asa cu ele si nu-s ce sa fac big grin dati-mi tinute asa cu bluza+vesta grena si restul pieselor sa vad cam cum as putea sa mai fac...pentru ca nu pot sa nu port bluza alba sau vesta pentru ca se iau profesorii de mine si eu am un statut de fata mai cuminte pls dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Poti sa-ti iei o bluza alba mai lunga cu o curea in talie sau o bluza lasata pe umar... cu niste jeansi skinny si botine sau cizme mov/negre.

1 răspuns:
| frumushik99 a răspuns:

Eu as purta in locul tau o bluza alba mai ...decoltata putin si ca sa arate mai bine cu tot cu vesta iti poti pune si o curea latawinking