| andreiurza33 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare! cum as putea sa imi imbogatesc parul? il am foarte subtire, na asa e moale dar arata tare nasol daca nu il spal in fiecare zi cel putin de 2 ori. a si as vrea sa imi fac o tunsoare cat de cat frumoasa si care sa mi se potriveasca la fata mea ovala. va amintesc cam as vrea din tot sufletul sa mi-l imbogatesc.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! inceraca ceva remedii naturiste. ulei de masline, ulei de ricin, spalari cu frunze de nuc/urzica.o masca facuta de tine din galbenus+ulai masline si facut o maioneza, apoi aplicata pe par, stai 3-4 ore si apoi te speli normal..vei vedea inbunatatiri dupa 2-3 sedinte.
O zi frumoasa sa ai!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MyaMyuka00 a răspuns:

Cauta un sampon pentru fir subtire si un balsam fff bun. Spalate cu ele si intr-o saptamana se va vedea diferenta. asa am patit si eu crede-ma.

| andreiurza33 explică:

Si care ar fi ma rog acest balsam fff bun?

| ireneee123 a răspuns:

Daca vrei ca parul tau sa para mai voluminos opteaza pentru o tunsoare de tip bob.

| andreiurza33 explică (pentru ireneee123):

Crede-ma imi sta nasol cu tunsoare tip bob